Brak prowizji za sprzedaż mieszkania Osiedle Europejskie

Osiedle Europejskie Gorzów Wielkopolski

 

0% prowizji osiedle europejskie

Jeśli posiadają Państwo mieszkanie na osiedlu europejskim w Gorzów Wielkopolskim to przygotowaliśmy specjalną ofertę. Brak prowizji za sprzedaż nieruchomości. Dlatego, że obecnie posiadamy sporo zapytań ze strony kupujących. Dodatkowym argumentem jest, że są też kupujący gotówkowi. Dzięki temu transakcje można przeprowadzić szybko i sprawnie.

Dlaczego właśnie osiedle europejskie

Ponieważ nasza działalność biznesowa jest w głównej mierze skupiona właśnie na tym osiedlu. Znamy to osiedle jak własną kieszeń. Pamiętamy czas jak osiedle powstawało od pierwszego bloku. Jak się systematycznie rozwija.

Widzimy również duży potencjał w tej lokalizacji. Dlatego możemy bez obaw oferować mieszkania naszym klientom kupującym. Dodatkowo znamy też sposób budowania przez obecnych na tym osiedlu deweloperów. 

Więcej informacji o osiedlu europejskim na stronie Osiedle Europejskie Gorzów Wielkopolski

Osiedle europejskie Gorzów Wielkopolski

Korzyści dla sprzedających

SPRAWNOŚĆ współpracujemy z notariuszami i zajmujemy się formalnościami. Działamy szybko przy zachowaniu bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO przed podpisaniem aktu sprawdzamy czy strona kupująca posiada wymagane środki do zapłaty w przypadku klienta gotówkowego. 

SKUTECZNOŚĆ działamy skutecznie. Ponieważ są to tylko słowa. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia nas. Niczym Państwo nie ryzykują.

BRAK PROWIZJI do 28.02.2021 nie pobieramy prowizji od sprzedającego.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefon 574 557 107