Deweloper Gorzów Wielkopolski

Budujesz nieruchomości jako deweloper? A może posiadasz grunty na których chcesz zacząć budować? Zastanawiasz się jaką formę prawną przyjąć? Czy budować jako osoba fizyczną czy jako spółka. Z rachunkami powierniczymi czy bez rachunków powierniczych? A może się zastanawiasz skąd pozyskać finansowanie na budowę? Jak ogarnąć dokumentację potrzebną do umowy deweloperskiej. Jesteśmy w stanie Ci pomóc.


Dlaczego to warto z nami współpracować?

Działamy na szeroką skale w biznesie. Nasza działalność biznesowa jest oparte o różne biznesy pokrewne nieruchomością i finansom. Nasza wiedza i doświadczenie będzie pomocne przy realizacji projektów deweloperskich.

Wsparcie ekspertów. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie prawa, finansów, księgowości. Szukamy optymalnych rozwiązań do danej sytuacji.

Kontakty. Biznes deweloperski wymaga kontaktów i umiejętności połączenia ich ze sobą.

Czym się zajmujemy we współpracy z deweloperem?

Doradztwo odnośnie strategii budowy. Zależy od tego na jakim etapie jest projekt deweloperski. Czy już go realizujesz czy dopiero planujesz zacząć. 

Kredyt bankowy. Współpracujemy z bankami, które realizują projekty deweloperskie. Nasi doradcy finansowi pomogą w przygotowaniu dokumentacji kredytowej. Będziemy uczestniczyć w rozmowach z bankiem.

Obsługa dokumentacji. Nasz pracownik zajmie się obsługą dokumentacji w relacji z nabywcami kupującym nieruchomość. 

Sprzedaż nieruchomości. Przygotujemy kampanie marketingową i cały proces sprzedaży nieruchomości.


Osoby zainteresowane realizowaniem projektów deweloperskich zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule wiadomości hasło: deweloper