Inwestowanie w nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Chcesz zainwestować w nieruchomość, aby chronić kapitał przed inflacją. A może chcesz zainwestować w nieruchomość na wynajem i nie chcesz samemu tym się zajmować. Dobrze, że tu jesteś.

Dlaczego to właśnie homdo powinieneś wybrać jako partnera do inwestowania w nieruchomości

Doświadczenie w inwestowaniu. To już 12 lat inwestowania w nieruchomości na własny rachunek w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Zdobyte doświadczenie w trakcie tego czasu pozwala, aby doradzić osobie, która chce też zainwestować. Dobrze potrafimy liczyć rentowności.

Wszechstronność. Najczęściej inwestuje się w mieszkania ponieważ jest to najbardziej płynna forma. Występują również bardziej ryzykowne formy z większą stopą zwrotu. Ostateczne miejsce w którym zostanie zainwestowany kapitał zależy od kilku czynników.

Rzetelność i uczciwość. Bardzo mocno przykładamy się do naszej pracy. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Zacznij z nami współpracę i sam oceń.

Wsparcie ekspertów. Przy inwestowaniu w nieruchomości wiedza jest bardzo ważna. Dlatego tak ważne jest współpracowanie z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Co zyskasz działając razem z nami?

Doradztwo odnośnie strategii inwestowania. Jest wiele sposobów na inwestowanie w nieruchomości. Dlatego ważne jest, aby dopasować strategię do Twoich preferencji i planów związanych z zainwestowanym kapitałem. Zanim wskażemy najoptymalniejszy sposób inwestowania to szczegółowo analizujemy ile można zrobić na danej nieruchomości. 

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu. W przypadku inwestowania na wynajem zajmujemy się całym procesem. Wybieramy nieruchomość. Szykujemy nieruchomość pod wynajem a następnie zajmujemy się zarządzaniem wynajmem.

Rozliczenie podatków. Pomożemy wybrać najlepszą formę rozliczenia podatków.

Kolejne inwestycje. Wynajem nieruchomości jest atrakcyjnym sposobem na otrzymywanie dochodu pasywnego. Jeśli chcesz zainwestować w kolejne nieruchomości to pomożemy zrealizować te plany. Wybierzemy odpowiednią strategię inwestowania.

Osoby zainteresowane inwestowaniem zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule wiadomości hasło: inwestowanie