Kupno mieszkania Gorzów Wielkopolski

 

Korzyści dla kupujących mieszkanie

Osoba zainteresowana kupnem nieruchomości w Gorzów Wielkopolski otrzyma kompleksowe wsparcie z naszej strony. To my odpowiadamy za cały proces. Wiemy jakie trudności mogą wystąpić w trakcie nabycia nieruchomości. Poniżej korzyści które otrzyma od nas kupujący.

Sprawdzenie stanu prawnego mieszkaniadla kupujących

Jest to najważniejszy element związany z zakupem nieruchomości. Kupno mieszkania z wadami prawnymi może kosztować utratę wpłaconych pieniędzy. Przed przyjęciem oferty do sprzedaży sprawdzamy czy nieruchomość ma uregulowane kwestie własności i czy nie jest zadłużona. Współpracujemy z kancelarią prawną, która zapewnia nam wsparcie od strony prawnej. 

 

Oferty bez prowizji

Kupujący cenią sobie to, że mogą nabyć nieruchomość bez ponoszenia kosztów. W naszej strategii biznesowej jest założenie, że nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Nabywca nieruchomości otrzymuje wsparcie przy zakupie i nie płaci za to prowizji.

Oferty specjalne bez kosztów notarialnych

W swojej ofercie posiadamy coś wyjątkowego na rynku nieruchomości w Gorzów Wielkopolski. Oferty w których nie ma kosztów notarialnych. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem. Otrzymuje świetne mieszkanie w super cenie.

Doradca finansowy z Gorzów Wielkopolski pomoże w otrzymaniu kredytu

Współpracujemy z doradcą hipotecznym z Gorzowa Wielkopolskiego, którzy posiada wieloletnie doświadczenie w kredytach mieszkaniowych. Dzięki zawiązanej współpracy oszczędzą Państwo dużo czasu na przekazywaniu dokumentów. Wszystkim zajmujemy się my i nie trzeba przekazywać dokumentacji nieruchomościowej samemu. Proces załatwienia formalność jest sprawny i do minimum angażuje czas stron transakcji.

Ubezpieczenie nieruchomości od ognia i zdarzeń losowych

Warto zadbać o zabezpieczenie nabytej nieruchomości. Ochrona ubezpieczeniowa od ognia i zdarzeń losowych nieruchomości jest wydatkiem wysokości około 70zł rocznie za każde 100 000zł wartości nieruchomości. Odpowiedzialność cywilna za szkody wyrządzone sąsiadom jest jeszcze tańsza. Nie warto ryzykować. Współpracujemy ze specjalistą od ubezpieczeń, który pomoże dobrać ubezpieczenie do potrzeb i oczekiwań.

Jesteśmy wsparciem w całym etapie zakupu i finansowania nabywanej nieruchomości.

Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule wiadomości hasło: kupno