Wynajem nieruchomości Gorzów Wielkopolski

Posiadają Państwo nieruchomość i chcą bezpiecznie wynająć. Nie wiecie jak to zrobić? A może jest w planach inwestycja w nieruchomość na wynajem. Po to właśnie jesteśmy, aby przeprowadzić cały proces wynajmu. 

 

Dlaczego to właśnie homdo powinieneś wybrać jako partnera do wynajmu?

Doświadczenie w wynajmie. Nasza działalność biznesowa jest oparte na własnych doświadczeniach. To już ponad 10 lat wynajmowania nieruchomości na własny rachunek w Gorzowie Wielkopolskim. Znamy ten biznes i wiemy co może wydarzyć w trakcie wynajmu mieszkania.  

Staranność wykonywanej pracy. Bardzo mocno przykładamy się do naszej pracy. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. Zacznij z nami współpracę i sam oceń w przyszłości.

Wsparcie specjalistów. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin związanych z wynajmem nieruchomości. Jeśli pojawi się jakiś problem to znajdziemy sposób na jego rozwiązanie.


Jakie korzyści otrzymasz przy wynajmie za naszym pośrednictwem?

Doradztwo odnośnie strategii wynajmu. Występuje kilka sposobów na wynajem nieruchomości. Poszczególne strategie wynajmu mają swoje plusy i minusy. Dlatego ważne jest dopasować strategię do preferencji i planów związanych z daną nieruchomością. Zanim wskażemy najoptymalniejszy sposób szczegółowo analizujemy co można zrobić z daną nieruchomością. 

Przygotowanie nieruchomości do wynajmu. W ramach naszej usługi jesteśmy w stanie przygotować nieruchomość pod wynajem aby zyskała na wartości kwota wynajmu.

Pewny najemca. Weryfikujemy najemcę pod kontem historii wynajmu oraz stabilności finansowej. Niestety polskie prawo nie chroni interesów właścicieli. Za bardzo mały ułamek kwoty tzw. kaucje powierza się komuś nieruchomość wartą kilkaset razy więcej. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić dobrze przyszłego najemcę.

Umowa wynajmu. Na polskim rynku wynajmu prywatnego występują dwie umowy najmu. Pierwszym z nich jest najem okazjonalny, który w teorii ma zabezpieczać właściciela przed nieuczciwym najemcą. Druga forma zawarcia umowy to umowa cywilna. Doradzamy, która umowa jest lepsza w danej sytuacji. Pomagamy ze wszystkimi formalnościami.

Przekazanie lokalu i spisanie protokołu. To my zajmujemy się przekazaniem lokalu. Dodatkowo przygotowujemy bardzo dokładny protokół przekazania lokalu. Zawieramy w nim wszystkie informacje dotyczące wyposażenia i standardu mieszkania.


Osoby zainteresowane wynajmem zapraszamy do kontaktu 574 557 107.

Kontakt mailowy przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com