Inwestowanie z właścicielem nieruchomości w Gorzów Wielkopolski


Posiadają Państwo w Gorzowie Wielkopolskim nieruchomość na własność i chcielibyście ją sprzedać w korzystnej cenie?

W Homdo nieruchomości wiemy jak to zrobić! Najpierw przygotujemy nieruchomość pod sprzedaż, a następnie zajmiemy się sprzedażą. Zadbamy o cały proces tak, by zaoszczędzić Państwa czas, pieniądze i energię. Poniżej opisujemy, jak działamy i odpowiadamy na dwa najważniejsze pytania: ile mogą Państwo zyskać na współpracy z Homdo i czy wiąże się z tym jakieś ryzyko?

Czym jest inwestowanie w nieruchomości?


Na początku chcielibyśmy wyjaśnić, czym jest inwestowanie w nieruchomości. Potocznie nazywane flipowanie. Najprościej ujmując, jest to zakup nieruchomości w celu jej dalszej odsprzedaży. Inwestor poprzez zastosowania odpowiednich strategii działania podnosi wartość rynkową nieruchomości, dzięki czemu podczas jej sprzedaży generuje dodatkowy zysk.

W naszym modelu biznesowym zapraszamy właścicieli nieruchomości do zrobienia inwestycji na własnej nieruchomości razem z Homdo. Staną się Państwo inwestorem na własnej nieruchomości, przy naszym wsparciu.
Największym plusem współpracy z Homdo jest to, że to my zajmujemy się kompleksowo Państwa nieruchomością, bez angażowania Państwa czasu i kapitału w przeprowadzanie całego procesu.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zarobią Państwo znacznie więcej na swojej nieruchomości i unikną trudności, które zdarzają się w tego typu biznesie, kiedy nie posiada się odpowiedniego przygotowania. Dodatkowo zyskają Państwo poczucie bezpieczeństwa, ponieważ to my bierzemy pełną odpowiedzialność finansową za przeprowadzenie całego procesu i nie wymagamy żadnego wkładu finansowego.

Kto może zyskać na współpracy z nami?

Na bazie naszego doświadczenia możemy wskazać komu nasze wsparcie się przydaje.

Nasza oferta jest skierowana do:


Właściciele, którzy nie wiedzą jak dobrze sprzedać swoje mieszkanie lub nie chcą sami się tym zajmować.


Mieszkań zadłużonych i z problemami prawnymi.


Właściciele mieszkań otrzymanych w spadku lub darowiźnie.


Osoby po rozwodzie z podziałem majątku.


Właściciele pustostanów, na które nie mają pomysłu.


Osoby starsze, potrzebujące profesjonalnego i uczciwego wsparcia.


Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi podjąć się nawet bardzo skomplikowanych sytuacji, w jakich mogą się Państwo znajdować, bądź Państwa nieruchomość.
Przygotowujemy mieszkania pod sprzedaż, przeprowadzając nawet gruntowne remonty.
W naszej pracy kierujemy się wartościami, dzięki którym każda ze stron wygrywa.Ile zyskają Państwo na wspólnej inwestycji z Homdo?


Aby lepiej zobrazować możliwości płynące ze współpracy z nami przytoczymy Państwu konkretny przykłady z Gorzowa Wielkopolskiego. Zgłaszają się do nas Państwo z mieszkaniem znajdującym się na osiedlu Staszica. Mieszkanie nie było odnawiane od 20 lat, więc najprawdopodobniej jest wyposażone w starą elektrykę, na ścianach są tapety, a na podłodze gumoleum. By poprawić wygląda mieszkania i podnieść jego wartość, proponujemy przeprowadzenie generalnego remontu.
Po odliczeniu kosztów remontu, który znacznie podniósł wartość mieszkania, podczas sprzedaży wygenerowany zostaje dodatkowy zysk o wysokości 48 000 zł (z naszego doświadczenia już wielokrotnie osiągaliśmy zyski na poziomie powyżej 50 000 złotych).
Następnie wygenerowany zysku, po odjęciu kosztów remontu, dzielimy w proporcji 50 na 50.

 

Jakie ryzyko Państwo ponoszą?


Najistotniejsze, że nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka, ponieważ wszystkie koszty związane z podniesieniem wartości nieruchomości bierzemy na siebie. Dodatkowo biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces, nawet jeżeli nie wygenerujemy przewidzianego zysku, to koszta zainwestowane w remont również bierzemy na siebie.

Bardzo ważnym elementem we współpracy z nami jest również fakt, że nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z remontem w trakcie jego przeprowadzania. To nasz zespół nadzoruje prace ekipy remontowej bez angażowania Państwa czasu. Ponadto zajmujemy się wszystkimi formalnościami i kontrolowaniem kosztów. Nie muszą Państwo podejmować żadnych decyzji odnośnie do tego, co ma być zrobione i jak to ma być zrobione.


Co jeszcze mogą Państwo zyskać we współpracy z Homdo?


Jeśli są Państwo w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki na spłatę długów lub jakiś inny wydatek, to jesteśmy na to przygotowani. Zabezpieczymy Państwa finansowo, zanim nastąpi sprzedaż nieruchomości. Będziemy Państwa chronić przed komornikiem lub wierzycielami do czasu sprzedaży nieruchomości. Uregulujemy stan prawny nieruchomości do momentu sprzedaży.

Dlaczego taki model biznesowy proponujemy?
Działając na gorzowskim rynku nieruchomości zauważyliśmy wiele nadużyć kosztem osób nieświadomych wartości swoje nieruchomości. Niewiedza właścicieli na ten temat jest często wykorzystywana, przez co sprzedaż następuje po zaniżonej cenie. Niestety często ofiarami takich praktyk są osoby starsze lub właściciele znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej. W Homdo chcemy wspierać właścicieli nieruchomości w uczciwy sposób i chronić przed szkodliwymi praktykami. Wierzymy, że takim działaniem wspólnie możemy tworzyć dobrze funkcjonujący rynek nieruchomości, w którym obie strony zyskują.
W naszym biznesie wyznajemy zasadę:

Wolimy zarabiać Z właścicielem nieruchomości niż NA właścicielu.

Nasze podejście biznesowe opiera się na budowaniu pozytywnej współpracy z właścicielami nieruchomości i wspólnym tworzeniu dobrych wartość dla naszego społeczeństwa.

 

Najczęściej pojawiające się pytania:


Ile będzie trwał remont? A ile cały proces?
Według naszego doświadczenia remont będzie trwał około 1 miesiąca, a cały proces jesteśmy w stanie zamknąć w około 3 miesiące. Często zdarza się, że już na etapie remontu zdobywamy potencjalnego nabywcę.

Ile będzie nas kosztował remont?
Koszty remontu pokrywamy ze swoich środków, a z Państwem rozliczymy się po sprzedaży nieruchomości. Przykładowo, przy gruntowym remoncie mieszkania pod klucz w podwyższonym standardzie koszt remontu za m2 powierzchni użytkowej to około 1200 zł. Jeżeli nieruchomość wymaga jedynie ogolnego odświeżenia to koszt za całość pracy zaczyna sie od kilkuset złotych.

Ile kosztuje Państwa praca?
Odpowiemy przykładem:
200 000 zł to wartość nieruchomości przed remontem.
35 000 zł to koszt remontu.
280 000 zł to cena, za którą zostaje sprzedana wyremontowana nieruchomość.
45 000 zł wygenerowanego zysku, po odjęciu kosztów remontu, dzielimy w proporcji 50 na 50, czyli Państwo otrzymują o 22 500 zł więcej za nieruchomość, niż jakbyście sprzedali ją samodzielnie bez naszego zaangażowania.


Ile realnie możemy na tym zyskać?
Minimalny zysk, który przewidujemy dla Państwa ze współpracy z nami to 20 000 zł. Natomiast jeśli chcemy bazować się na historycznych wynikach naszych sprzedaży, to mogą Państwo spodziewać się zysku na wyższym poziomie.

Co w sytuacji, jeśli nie chcemy poświęcać czasu na remont i czekać 3 miesiące ze sprzedażą?
Taka możliwość również istnieje. Wówczas wykonujemy niezbędne minimum, które i tak umożliwi podniesienie wartość nieruchomości. Jest to możliwe np. poprzez profesjonalne odświeżenie stanu nieruchomości przez naszych fachowców.

Jak wygląda procedura współpracy?
Na początku szacujemy potencjalny zysk, który możemy wspólnie osiągnąć. Jeśli każda ze stron widzi potencjał w naszej współpracy, to podpisujemy umowę, która zawiera jasne zapisy, że to Homdo ponosi wszystkie koszty procesu.

To wszystko wygląda za pięknie, gdzie jest haczyk?
Nie ma, bo wiele lat doświadczenia i duże zaplecze finansowe po prostu pozwala nam działać w taki właśnie sposób. Naszym celem jest wspieranie i tworzenie odpowiedzialnego biznesu, w którym korzyści płyną dla obu stron.