Kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Planujesz nabyć nieruchomość za kredyt hipoteczny w Gorzów Wlkp. Zastanawiasz się czy posiadasz zdolność kredytową? Chcesz wiedzieć ile będzie wynosiła rata kredytowa? To wszystko sprawdzi doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski. Współpracujemy z doradcami finansowymi w Gorzów Wielkopolski.

Dlaczego warto wybrać naszych doradców finansowych?

Doświadczenie w branży. Współpracujemy z najlepszymi doradcami finansowymi w Gorzów Wlkp. Ponieważ są to sprawdzeni specjaliści mamy pewność, że transakcja przebiegnie wzorcowo. 

Skuteczność w działaniu. Najlepszą oceną pracę doradcy kredytowego jest jego skuteczność. Jeśli doradca finansowy zna odpowiednie mechanizmy i odpowiednio procedury to może dopasować bank do sytuacji klienta. Wielokrotnie widzieliśmy przypadki, że jeden bank odmówił a inny zaakceptował sytuację klienta. 

Staranność wykonywanej pracy. Wiemy jak ważne jest dla analityków bankowych starannie przygotowana dokumentacja kredytowa. Jeśli doradca finansowy przygotuje dokumenty bardzo dobrze to decyzja kredytowa będzie szybciej wydana. Niestety braki w dokumentacji lub błędy we wniosku niepotrzebnie wydłużają cały proces otrzymania kredytu. 

Przygotowanie dokumentacji. Po wybraniu banku doradca informuje nas o tym jaki bank i co będzie potrzebne. Naszym zadaniem jest tak przygotować dokumentacje związaną z nieruchomością, aby nie było zastrzeżeń ze strony analityków.

Sumienność. Doradca finansowy odpowiada za szybkość procesu. Jeśli czas przekazania dokumentów do banku jest ograniczony do niezbędnego minimum to decyzja kredytowa będzie szybciej wydana.

Niezależność. Nie jesteśmy powiązani kapitało z żadnym bankiem i wybieramy oferty najlepsze do sytuacji kredytobiorcy.

Wsparcie specjalistów. Współpracujemy z rzeczoznawcami, notariuszami, geodetami i prawnikami. Mając tak szerokie zasoby wiedzy eksperckiej jesteśmy w stanie bardzo dobrze poradzić z napotkaną trudnością.

Jakie wsparcie gwarantujemy ze strony doradcy finansowego

Doradztwo i porównanie kilku ofert. Posiadamy ofertę z wielu banków. Doradca finansowy pokaże kilka rozwiązań. 

Przygotowanie dokumentacji kredytowej. To nasi doradcy finansowi przygotują potrzebną dokumentację kredytową. Państwo tylko podadzą najważniejsze informacje a resztą zajmujemy się już nasi doradcy finansowi.

Wyjaśnienie decyzji kredytowej. Po otrzymaniu decyzji kredytowej doradca kredytowy sprawdzi czy decyzja kredytowa jest zgodna z warunkami oferty bankowej. Następnie przekaże i wyjaśni wszystkie szczegóły.

Umowa kredytowa. Zanim zostanie umówiony termin podpisania umowy kredytowej chcemy mieć pewność, że kredytobiorca zapoznał się z umową kredytową.

Obecność doradcy na umowie kredytowej. Nasz pracownik finansowy uczestniczy przy spotkaniu podpisania umowy kredytowej. 

Przekazanie dokumentacji kredytowej dla biura notariusza. Dzięki ścisłej współpracy homdo z doradcą finansowym nie muszą Państwo samodzielnie jeździć do notariusza. Całą dokumentację związaną z kredytem to nasz doradca nieruchomości dostarczy do notariusza.

Pilnowanie uruchomienia. Do końca trzymamy rękę na pulsie. Dopiero jak się kredyt uruchomi a środki znajdą się na koncie sprzedającego można być pewnym, że procedura otrzymania kredytu została zakończona.

Pomoc w przyszłości. Może się okazać, że w przyszłości będą Państwo potrzebowali naszej pomocy. Nasz ekspert finansowy służy swoją pomocą.

Rozliczenie PCC. W sytuacji, gdy trzeba rozliczyć pcc od wpisania hipoteki to nasz pracownik biurowy pomoże to zrobić.

Osoby zainteresowane kredytem zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule hasło: kredyt