Oferta specjalna Homdo

Systematycznie wprowadzamy do oferty kolejne lokalizacje, które możemy zaoferować na specjalnych warunkach. Poniżej wyjaśniamy czym jest oferta specjalna w Homdo.

oferta specjalna homdo

Brak kosztów notarialnych

To sprzedający pokrywa wszystkie koszty związane z transakcją. Kupujący płaci tylko za nieruchomość. Dlatego wszystkie koszty związane z nabyciem, które są do poniesienia u notariusza pokrywa strona sprzedająca. Porównując to do transakcji na rynku wtórnym jest spora oszczędność. Na przykład przy zakupie za 400 000zł oszczędność wynosi około 10 000zł.

Zajmujemy się całym procesem przygotowania dokumentacji po stronie notariusza. Państwo przyjeżdżają we wskazanym terminie na umowę notarialną.

Gwarancja dla nabytej nieruchomości

Nieruchomości objęte ofertą specjalną posiadają gwarancje. Najczęściej są to nowe nieruchomości, które posiadają dodatkowo rękojmie dewelopera. Dlatego mają Państwo pewność, że w przyszłości jak pojawią się jakieś problemy techniczne to pomożemy je usunąć.

Najlepsze lokalizacje

Przy zakupie nieruchomości szczególne znaczenie ma lokalizacja. Dlatego do oferty specjalnej wprowadzamy tylko nieruchomości z topowych lokalizacji. Zależy nam, aby przyszły właściciel czerpał korzyści ze wzrostu na wartości nieruchomości.

Nieruchomości wykończone w wysokim standardzie

Oferty specjalne są przygotowywane przez naszych projektantów. Prace remontowe wykonują najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Dbamy o każdy detal przy wykończeniu nieruchomości.

Oferta specjalna bez prowizji biura nieruchomości

Chcąc docenić to, że Państwo współpracują z nami przy ofertach specjalnych nie ma prowizji za pośrednictwo.

Brzmi niewiarygodnie. Takie jest Homdo nieruchomości.