Osiedle Europejskie Gorzów Wlkp.

 

Z naszym wsparciem sprzedaż swoją nieruchomość na osiedlu europejskim w Gorzów Wielkopolski

 

Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość na osiedlu europejskim w Gorzów Wlkp. to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych na osiedle europejskie w Gorzów Wlkp. Zajmujemy się całym procesem sprzedaży nieruchomości. Współpraca z nami to kilkuetapowy proces. 

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY

ODŚWIEŻENIE MIESZKANIA – brakuje listew przypodłogowych, wyrwany kontakt, wiszący karnisz, brudne silikony. Nie masz ochoty się tym zajmować właśnie po to jesteśmy. Nasza ekipa remontowa zajmie się tymi elementami a Ty zajmiesz się swoimi sprawami. Nie będziesz tracił czasu na jeżdżenie, kupowanie i stanie w kolejkach.

ARANŻACJA MIESZKANIA wymiana starych mebli i dołożenie dodatków sprawią, że mieszkanie wyróżni się na tle innych ofert. To my wszystko zrobimy: kupimy, przywieziemy, złożymy. Jeśli nie posiadasz środków na te prace to pokryjemy wszystkie wydatki i rozliczmy się dopiero po sprzedaży mieszkania.

Po zakończeniu etapu przygotowania nieruchomości do sprzedaży rozpoczniemy kolejny etap związany z marketingiem.

 

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI OSIEDLE EUROPEJSKIE

Doskonale wiemy jak istotny jest odpowiedni marketing w procesie sprzedaży. Oto niektóre z elementów, które wykonamy w ramach naszej współpracy:

SESJA FOTOGRAFICZNA to zdjęcie jest pierwszym kontaktem pomiędzy stronami transakcji. Zadbamy o to, aby zdjęcia pokazały atuty nieruchomości.

PROMOWANIE W INTERNECIE twoje mieszkanie będzie bardzo mocno widoczne w Internecie na wiodących portalach nieruchomości. Nie poniesiesz kosztów publikowania oferty na portalach internetowych.

OPIEKUN OFERTY nasz doradca będzie znała bardzo dobrze Twoje mieszkanie i kupujący otrzyma wszystkie informacje. Jeśli nie zamieszkujesz w nieruchomości to możesz powierzyć nam klucze i nie będziesz musiał angażować swoje czasu w prezentacje.

DODATKOWO ZAPEWNIAMY:

SPRAWNOŚĆ W ZAŁATWIENIU FORMALNOŚCI współpracujemy z notariuszami, doradcami finansowymi i bankowymi . Obieg dokumentów obydwa się szybko i bez zbędnej zwłoki. 

BEZPIECZEŃSTWO przed podpisaniem aktu sprawdzamy czy strona kupująca posiada wymagane środki do zapłaty w przypadku klienta gotówkowego. Jeśli kupujący korzysta z kredytu hipotecznego to przed wizytacją na nieruchomości weryfikujemy czy posiada zdolność na zakup wybranej nieruchomości. Nasi doradcy finansowi sprawdzą czy warunki do wypłaty kredytu są spełnione przed podpisaniem aktu notarialnego. 

WSPARCIE PRAWNIKA jeśli masz zawiły stan prawny nieruchomości to we współpracy z naszym prawnikiem pomożemy Ci uregulować formalności.

ZADŁUŻONA NIERUCHOMOŚĆ jeśli Twoja nieruchomość jest zadłużona to skontaktujemy się z wierzycielem i będziemy rozmywali w Twoim imieniu. Podejmiemy kroki, które wyjaśnią Twoją sytuację finansową, abyś wyszedł z długów.

WSPARCIE RADCY PODATKOWEGO po sprzedaży możesz mieć wygenerowany dochód do opodatkowania. Przeanalizujemy Twoją sytuację i pokażemy jakie masz możliwości podatkowe.

KOLEJNE INWESTYCJE działamy bardzo szeroko na rynku nieruchomości i widzimy jak wiele jest możliwości zarabiania na nieruchomościach. Możesz dołączyć do grona naszych inwestorów, którzy inwestują z naszym wsparciem w nieruchomości.

ZAJMNIEMY SIĘ SPRZEDAŻA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI BEZ ANGAŻOWANIA TWOJEGO CZASU I PIENIĘDZY.

POSIADAMY WIELOLETNIE PRAKTYCZNE DOŚWIADCZENIE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI. OTRZYMASZ OD NAS PEŁNE ZANGAŻOWANIE I WSPARCIE ABY TWOJA NIERUCHOMOŚĆ SPRZEDAŁA SIĘ SPRAWNIE I ZA KORZYSTNĄ CENĘ.

Osoby zainteresowane sprzedażą zapraszamy do kontaktu telefonicznego 574 557 107 lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com