Agent nieruchomości Gorzów Wlkp.

Szukamy profesjonalisty z pasją, którzy chcą się rozwijać w tematyce nieruchomości.

Co oferujemy:

– bardzo korzystne stawki wynagrodzenia,

– pokrycie kosztów publikacji oferty na kilkunastu portalach,

– korzystanie z reprezentowanego lokalu z witryną w centrum miasta,

– współpraca z klientami kupującymi i sprzedającymi nieruchomości z naszej bazy,

– profesjonalnego fotografa do tworzenia ogłoszeń,

– przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż (home staging),

– wsparcie dekoratora wnętrz,

– wsparcie zespołu radców prawnych i podatkowych,

– wsparcie w przygotowanie dokumentów,

– pilnowanie płatności i rozliczeń,

Oferta jest dla Ciebie, jeśli:

– lubisz kontakt z drugim człowiekiem,

– nie boisz się wyzwań,

– lubisz pracować w terenie,

– cenisz sobie niezależność,

– jesteś gotowa/y pracować w nienormowanych godzinach pracy i w weekendy,

– posiadasz wysoką kulturę osobistą,

– chcesz się rozwijać i uczyć nowych umiejętności,

– umiesz budować relacje,

– chcesz zarabiać dużo lub bardzo dużo, to od Ciebie zależy jakie osiągniesz wyniki,

Zakres obowiązków:

– aktywne pozyskiwanie nieruchomości i klientów,

– przygotowywanie opisu oferty,

– prezentacje nieruchomości klientom,

– stałe monitorowanie rynku nieruchomości,

– tworzenie pozytywnych relacji z klientami,

– współpraca z zespołem doradców kredytowych,

Zarobki:

Rozliczenie poprzez działalność gospodarczą lub umowę zlecenie. Gwarantujemy wynagrodzenia za każdą przeprowadzoną transakcję.

To od Ciebie zależy ile transakcji zrealizujesz w danym miesiącu i ile dzięki temu zarobisz.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomości.

CV proszę przesłać na maila: homdo.biuro@gmail.com