Ubezpieczenie Gorzów Wielkopolski

Po nabyciu nieruchomość warto zadbać o zabezpieczenie nabytego majątku. Nie wiesz jakie ubezpieczenie wybrać? Chcesz poznać koszty polisy? Agent ubezpieczeń w Gorzów Wielkopolski wybierze najlepszą polisę.

Dlaczego warto korzystać z usług naszego agenta ubezpieczeń?

Doświadczenie w branży. Współpracujemy z doświadczonym agentem ubezpieczeń w Gorzów Wlkp. Ponieważ jest to godny zaufania specjalista mamy pewność, że dobierze odpowiednie ubezpieczenie. 

Szeroki zakres ochrony. W ofercie naszego agenta są ubezpieczenia od ognia, odpowiedzialności cywilnej, na życie a także komunikacyjne.

Dopasowane ubezpieczanie. Trzeba ubezpieczyć to co jest faktycznie ważne. Na pewnych ubezpieczeniach nie warto oszczędzać. Na przykład polisa odpowiedzialności cywilnej na wypadek zalania sąsiadów. Koszt takiej polisy to kilkadziesiąt złotych rocznie. Jeśli nastąpi poważny wyciek wody to koszty remontu nieruchomości sąsiadów mogą wynieść kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Niezależność. Nie jesteśmy powiązani kapitało z żadnym towarzystwem ubezpieczeń. Nasz agent wybierze ofertę najlepszą do danej sytuacji.

Agent ubezpieczeń Gorzów Wielkopolski co zapewniamy:

Doradztwo i porównanie kilku ofert ubezpieczeń. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Agent ubezpieczeniowy przedstawi równe warianty.

Wyjaśnienie zakresu ochrony i odpowiedzialności. Co faktycznie chroni dana polisy i jakie są sumy odpowiedzialności po stronie towarzystwa.

Wyłączenie odpowiedzialności. Przed zawarciem polisy agent ubezpieczeń dokładnie sprawdzi czy wyłączenia odpowiedzialności po stronie towarzystwa ubezpieczeń mogą dotyczyć danej osoby.

Pilnowanie odnowienia. Trzymamy rękę na pulsie i pilnujemy terminu odnowienia polisy.

Dodatkowe rozwiązania w przyszłości. Życie pisze różne scenariusze. Jeśli sytuacja się zmieni i trzeba będzie zmienić zakres ubezpieczenia to nasz agent ubezpieczeń służy pomocą

Osoby zainteresowane ubezpieczeniem zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule wiadomości hasło: ubezpieczenie