Współpraca z Homdo 

Współpraca z Homdo nieruchomości. Działamy bardzo szeroko w nieruchomościach. Jesteśmy wsparciem dla sprzedających, inwestorów, wynajmujących.

Na co dzień współpracujemy z projektantami, geodetami, firmami budowlanymi, hurtowniami materiałów budowlanych i innych pokrewnych.

Posiadasz wiedzę lub umiejętności, które mogą być pomocne dla naszej formy działalności – zapraszamy do kontaktu.

Jeśli posiadasz w sprzedaży towary lub usługi, które mogą być wsparciem do naszego profilu działalności. To zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

PEWNY PŁATNIK – będziesz współpracował z firmą, która jest pewnym płatnikiem.

SZYBKIE PŁATNOŚCI ZA WYKONANE ZLECENIE – po wykonaniu pracy i wystawieniu faktury następnego dnia otrzymasz zapłatę.

UCZCIWE ZASADY WSPÓŁPRACY – lubimy mieć jasne sytuacje. Zawsze zawieramy umowy o wykonanie danego dzieła. Umowa zabezpiecza obydwie strony.

Nasze oczekiwania:

SPECJALIZACJA – chcemy współpracować tylko ze specjalistami z danej dziedziny. Uwielbiamy pasjonatów i ludzi, którzy uwielbiają to co lubią.

TERMINOWAŚĆ – inwestorzy oczekują od nas terminowości a my tego oczekujemy od Ciebie.

STARANNOŚĆ – nie akceptujemy fuszerek. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. W naszym biznesie nie ma miejsca na poprawki. Zrób raz a dobrze.

Nasze wartości to:

UCZCIWOŚĆ – w biznesie jest to najważniejsza wartość. Jeśli strony sobie ufają. Wówczas możemy robić to co umiemy i skupić się na pracy.

ZAANGAŻOWANIE – albo robimy coś na 100% albo wcale.

SUMIENNOŚĆ – poprzez codzienna sumienną pracę udowadniamy, że można nam zaufać.

Podoba Ci się nasze podejście i jako partnera biznesowego. Dodatkowo wyznajesz powyższe wartości. Zapraszamy do kontaktu w celu podjęcia rozmów o współpracy.

Formularz kontaktowy