Wynajem w Homdo

Poniżej zostały zamieszczone najważniejsze informacje odnośnie zasad współpracy przy wynajmie. Prawo w Polsce nie chroni właściciela nieruchomości. Przy wynajmie właściciel nieruchomości ryzykuje dużym majątek. Jeśli trafi się nieuczciwy najemca to zostanie z problemem i prawem, które go nie chroni. Dlatego w Homdo dokładnie sprawdzamy przyszłego wynajmującego. 

Właściciel nieruchomości może nam powierzyć weryfikacje sytuacji finansowej i historii wynajmu potencjalnego najemcy.

Najemca otrzymuje nieruchomość za naszym pośrednictwem bez prowizji. Dodatkowo najemca ma pewność, że wynajmuje nieruchomość od właściciela.

Etapy wynajmu

Procesem wynajmu został podzielony na trzy etapy:

Rozmowa weryfikacyjna w oddziale Homdo na ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia) pomiędzy Biedronka a sklep z bielizną Triumph. Na spotkaniu zrobimy weryfikację dochodów i historii wynajmu. Będziemy prosić o ostatnie potwierdzenie przelewu wynagrodzenia i telefon do pracodawcy w celu potwierdzenia zatrudnienia.

Prezentacja nieruchomości po przejściu pozytywnie weryfikacji finansowej, która trwa około jednego dnia będzie możliwość umówienia się na prezentacje nieruchomości.

Podpisanie umowy przedwstępnej i przekazanie lokalu. Jeśli prezentowana nieruchomość się Państwu spodoba to wówczas przygotowujemy umowę i protokoły przekazania lokalu.

Jakie korzyści otrzymają Państwo przy wynajmie za naszym pośrednictwem?

Pewny najemca. Weryfikujemy najemcę pod kontem historii wynajmu oraz stabilności finansowej. 

Brak prowizji od najemcy. W naszym podejściu biznesowym nie pobieramy prowizji od najemcy.

Umowa wynajmu. Na polskim rynku wynajmu prywatnego występują dwie umowy najmu. Pierwszym z nich jest najem okazjonalny. Druga forma zawarcia umowy to umowa cywilna. Doradzamy, która umowa jest lepsza w danej sytuacji. Pomagamy ze wszystkimi formalnościami.

Przekazanie lokalu i spisanie protokołu. To my zajmujemy się przekazaniem lokalu. Dodatkowo przygotowujemy bardzo dokładny protokół przekazania lokalu. Zawieramy w nim wszystkie informacje dotyczące wyposażenia i standardu mieszkania.

Tylko sprawdzone nieruchomości – zanim podejmiemy się współpracy z właścicielem sprawdzamy czy wynajmujący jest właścicielem.

Osoby zainteresowane wynajmem zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: homdo.biuro@gmail.com

Proszę podać w tytule wiadomości hasło: wynajem