Flip z właścicielem

Flip z właścicielem

Celem Homdo jest zarabianie na nieruchomościach poprzez podnoszenie wartości. Tym razem przygotowaliśmy specjalną ofertę dla właścicieli nieruchomości w Gorzów Wielkopolski.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszym wpisem. Więcej informacji zostało zamieszczonych na stronie: Flip z właścicielem

Na czym polega flip z właścicielem?

Flip to potoczne określenie dla zarabiania na nieruchomościach poprzez kupno i dalszą odsprzedaż. Jest to nic innego jak normalny handel tylko, że nieruchomościami. Taki sam model biznesowy jest w biznesie samochodowym i wielu innych. Po prostu poprzez dodatkowy wkład zostaje podniesiona wartość towaru i jego sprzedaż.

W nieruchomościach działa to w ten sam sposób. Kupno następnie podniesienie wartości i sprzedaż z zyskiem.

Jaka jest rola Homdo w procesie flipowania?

Razem z naszym zespołem zajmujemy się całym procesem do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Nie musisz po drodze angażować się kapitałowo ani czasowo.

Do końca to Ty jesteś właścicielem nieruchomości. Wszystkie koszty po drodze to my ponosimy.

Dodatkowo to my ponosimy ryzyko kosztów remontu.

Brzmi niewiarygodnie, ale właśnie tacy jesteśmy 🙂

Ile możesz zyskać?

Minimalny zysk, który zakładamy dla Ciebie to 20 000zł. Wielokrotnie zysk jest wyższy jednak zależy to od wielu czynników. To naszą rolą jest wypracowanie jak największego zysku bo jesteśmy w jednej drużynie. Gramy do jednej bramki. Celem jest maksymalnie podniesienie wartości przy racjonalnych nakładach remontowych.

Jakie ryzyko ponosisz ?

W tym modelu biznesowym nie ponosisz żadnego ryzyka. Ponieważ to my za wszystko odpowiadamy. Cały czas to Ty jesteś właścicielem nieruchomości. Spisujemy umowę w której dokładnie określamy zakres naszej odpowiedzialności. W całym procesie inwestycji za nic nam nie płacisz. To my z naszego budżetu realizujemy remont. Rozliczmy się dopiero po sprzedaży.

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Na stronie odpowiadamy na te, które pojawiają się najczęściej.

Osoby zainteresowane współpracą w Gorzów Wlkp. zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 574 557 107 lub przez formularz kontaktowy.